Babolat tenisovy store

                      PURE STRIKE GEN4 2024

 

 Ide o novú generáciu rakiet, ktoré boli špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali ešte vyššiu úroveň kontroly a lepší pocit pri kontakte. Rakety BABOLAT Pure Strike 2024 sú ideálne pre všestranných, odvážnych a hru formujúcich útočných hráčov, ako aj pre rýchlych a agilných protiútočníkov.
NF2 TECH- Optimálna filtrácia vibrácií vďaka pridaniu prírodných ľanových vlákien pre maximálny cit pre loptičku pri údere. Ľan tiež produkuje tlmenejší zvuk pre ešte lepší cit a kontrolu.
FSI CONTROL: Frame String Interaction Control je technológia, ktorá kombinuje užší vzor strún pre lepšiu kontrolu so systémom woofer, ktorý predlžuje čas kontaktu medzi loptičkou a strunami pre lepší cit.
SWX PURE FEEL: Technológia SMAC, viskoelastický materiál integrovaný do zloženia rakety, je revolučný antivibračný systém, ktorý zlepšuje pocit z loptičky a zvuk pri údere.  * Len Pure Strike 100, Pure Strike TEAM, Pure Strike LITE, Pure Strike JR 26
TECHNOLÓGIA CONTROL FRAME: Táto technológia, vyvinutá pre maximálnu kontrolu, kombinuje stabilitu rámu so štvorcovým prierezom s dynamikou štandardného eliptického dizajnu.
+ Flexibilné rakety, ktoré poskytujú väčšiu kontrolu a stabilitu pri údere, takže sa môžete plne sústrediť na loptičku. 
+ Lepší pocit pri údere a tlmený zvuk vďaka pridaniu prírodných ľanových vlákien do rámu.

PURE AERO RAFA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   BABOLAT PURE AERO 2023

 

                                    BABOLAT PURE AERO RAFA

 

                                  BABOLAT WIMBLEDON 

 

                                                                    Babolat PURE DRIVE 

Spoločnosť Babolat bola založená v Lyone vo Francúzsko v roku 1875 Pierrom Babolatem zameraná na výrobu prírodných strún pre tenisové rakety.
Dnes je spoločnosť najstaršou medzinárodnou spoločnosťou špecializujúcou sa na raketové športy a je jednou z vedúcich značiek na trhu. Babolat je rodinná spoločnosť v 5. generácii a je známa ako absolútne inovatívne značka, ktorá v ranej fáze rozpoznáva trendy a potreby tenistov a reaguje na ne. Inšpirovať ľudí pozitívnou energiou k športu a hrám to je podstatou značky 

  Tenisové rakety BABOLAT

      BABOLAT detské a junior rakety

    BABOLAT tenisové výplety

Cieľom je ponúknuť to najlepšie v každom segmente, aby si každý mohol hrať, ako chce, z akéhokoľvek dôvodu a na akej úrovni, od príležitostných hráčov po závodnej športovcov. Tento zámer je základom, na ktorom Babolat navrhuje a vyrába svoje výrobky. 

     BABOLAT PURE AERO

          BABOLAT PURE DRIVE

        BABOLAT PURE STRIKE

Babolat dnes ponúka všetkým fanúšikom raketových športov (tenis, bedminton a padel) kompletné vybavenie: rakety, výplety, topánky, loptičky, tašky, oblečenie a doplnky 

                                               BABOLAT tenisové tašky a batohy 

 

       BABOLAT tenisové lopty

    BABOLAT tenisové omotávky

       BABOLAT tenisová obuv

Mnoho hráčov dôveruje Babolatu, pokiaľ ide o dosiahnutie najvyššieho výkonu, vrátane Rafaela Nadala a jeho 20 grandslamových titulov (SPA), Dominica Thiema - víťaza US Open 2020 (AUT), Sofia Kene - víťaz Australian Open 2020 (USA)), Fabio Fognini ( ITA), Felix Auger-Aliassime (CAN), Garbine Muguruza (SPA) a mnoho ďalších! Babolat je tiež partnerom legendárny tenisové inštitúcie Wimbledon  

Radi by sme Vám predstavili niečo z histórie firmy BABOLAT