V našom e-shope je pre Vás pripravená pánska tenisová obuv, ktorá Vám zabezpečí bezproblémový pohyb po kurte. K dispozícii je pánska tenisová obuv NIKE, pánska tenisová obuv K-SWISS, pánska tenisová obuv ADIDAS, pánska tenisová obuv ASICS alebo pánska tenisová obuv WILSON.

Velikost boty (EUR číslování)

Cena od do

Dostupnost:

Řadit podle:

Více možností filtrování

Pánska tenisová obuv Adidas SoleCourt Clay Primeblue - antuková

Pánska tenisová obuv Adidas SoleCourt  Clay Primeblue - antuková
Sleva 10%AKCE
 

běžná cena: 159,95 €

vaše cena: 144,00 €

Pánska tenisová obuv Adidas Adizero Ubersonic 2 allcourt FW3533

Pánska tenisová obuv Adidas Adizero Ubersonic 2 allcourt FW3533
Sleva 35%AKCE
 

běžná cena: 129,95 €

vaše cena: 85,00 €

Pánska tenisová obuv Adidas SoleMatch Bounce EG2216

Pánska tenisová obuv Adidas SoleMatch Bounce EG2216
Sleva 42%AKCE
 

běžná cena: 120,00 €

vaše cena: 69,90 €

Nike

Pánska tenisová obuv NIKE je veľmi kvalitná, pohodlná a špeciálne prispôsobená potrebám tenistu. Spoľahnúť sa môžete na kvalitné odpruženie, flexibilitu a komfort. Vyberať môžete z rôznych dizajnových prevedení a veľkostí. Pánska tenisová obuv NIKE je u nás dostupná za atraktívne ceny!

Asics

Pánska tenisová obuv ASICS je ľahká, rýchla s perfektným odtlmením. Vďaka svojmu perfektnému tvaru a komfortnému prevedenie je veľmi obľúbenou obuvou tenistov, ktorí hrajú tenis na pretekárskej úrovni. Pánska tenisová obuv ASICS je v našej ponuke dostupná v rôznych veľkostiach a farbách.

K-Swiss

Pánska tenisová obuv K-SWISS je ideálna pre ambicióznych hráčov. Tenisová obuv K-SWISS vyniká predovšetkým svojou ľahkosťou a výborným tvarom. Má patentovanú technológiu odtlmenie, je stabilná a má podrážku prispôsobenú potrebám tenistu. Pánska tenisová obuv K-SWISS je v našom e-shope dostupná v rôznych veľkostiach.

Wilson

Pánska tenisová obuv WILSON má atraktívny dizajn a je opatrená unikátnymi technológiami pre perfektnú stabilitu a pohodlní nohy. Tieto topánky na tenis sú vysoko komfortné a umožní Vám byť dostatočne rýchli. Dostatočne vetrajú, sú odpružené a zaistí Vám stabilitu. Vyberať môžete z rôznych prevedení a veľkostí.