Yonex tenisové store

To je YONEX...

Naše prvé drevené rakety sme predstavili v roku 1957. Od tej doby sme toho veľa zmenili. Jen ne naše filozofie! Vyzkoušet něco nového v praxi je vždy výzvou.

  • Baví nás trénovať a testovať.
  • Zlepšovať.
  • Hrať sa s tým
  •  Prichádzať s novými nápadmi.
  • Ísť vpred.
  • Pustiť sa do toho a zostať pozitívne naladenie.
  • Zmeniť sa a nakoniec zvíťaziť.
  • Je to tanec. Nutkanie. Dedičstvo. Neustály pohon.

                YONEX STORE

                                                            YONEX  tenisový sortiment

                        Tenisové rakety YONEX  

  YONEX  EZONE

           YONEX  VCORE PRO

  YONEX  VCORE 

 

      YONEX detské rakety

    YONEX tenisové výplety

  YONEX omotávky

 

                                 YONEX tenisové tašky a batohy

"Gram sem alebo milimeter tam" môže znamenať rozdiel medzi krokom späť a výstupom až na vrchol. YONEX vždy nájdete na špici vo výrobe, technológiách, presnosti a sile. Jeho cieľom je držať náskok vpred, realizovať svoje sny a presadzovať myšlienku súťaže v duchu férového športu.

Prvý Yoneyama raketa (keď Sanba v roku 1961 zbankrotovala a v roku 1963 zhorelo produkčnú centrum Yoneyamy), bola v 60. rokoch skúšaním ducha vytváranie nových príležitostí v ťažkých situáciách.

Napriek týmto neúspechom založila spoločnosť Yoneyama spoločnosť Yoneyama Sports Co., Ltd. na výrobu rakiet značky Yoneyama, za tri dni továreň prestavala a v tomto rozhodujúcom desaťročí rozšírila svoje podnikanie do USA a Európy. V roku 1965 otvorila továreň v Tokiu dvere na výrobu prachoviek loptičiek.

Dnes je Yonex oficiálnym turnajovým ťahúňom pre všetky významné udalosti bedmintonové svetovej federácie (BWF) a olympijských hier v Barcelone od roku 1992.

V roku 1968 spoločnosť Yonex vyvinula prvý "T-Joint" na svete, ktorý viedol k prvej japonskej hliníkovej bedmintonové rakete. "T-Joint" bol inšpirovaný dizajnom plynového kohútika, ktorý spájal rám a hriadeľ.

V roku 1969 spoločnosť Yonex expandovala do tenisového priemyslu s hliníkovou raketou T-7000 Rad svetových jednotiek

V roku 1990 získala Martina Navrátilová svoj 9. titul vo Wimbledone s raketou RQ-180 a v roku 1991 sa Monica Seles stala najmladšou hráčkou, ktorá dosiahla svetového rebríčka č. 1.

Prvý bedmintonová raketa Isometric ™, ktorá bola použitá z vlastnej inovácie rakety Yonex v tvare štvorcového tvaru, sa začala v roku 1992.

V roku 1995 začala spoločnosť Yonex vyrábať snowboardy, aby posunula hranice grafitových inovácií.

V roku 1996 sa Martina Hingis stala vo veku 15 rokov najmladší významnú šampiónkou v histórii a pokračovala v legendárnej kariére s výbavou Yonex.

V roku 1998 spoločnosť Yonex prerobila svoje logo na súčasné logo YY Yonex.

V roku 1999 začína Yonex usporadúvať YONEX Ladies Open, udalosť LPGA Japan Tour (Ladies Professional Golfers 'Association of Japan) v Country klube Yonex.

https://youtu.be/YpZuLXutw6o

https://youtu.be/DdcPAoTicCk