V našom e-shope pre Vás máme pripravenú dámsku tenisovú obuv, ktorá je špeciálne navrhnutá pre špecifiká ženské nohy. Dámska tenisová obuv je tiež špeciálne odpružené, aby chránila pohybový aparát pred nadmernými otrasmi a záťažou. U nás si môžete vybrať topánky na tenis v rôznych prevedeniach, farbách a veľkostiach. Ponúkame značky NIKE, ASICS, WILSON a ďalšie.

Velikost boty

Cena od do

Dostupnost:

Řadit podle:

Další filtry

Nike

Dámska tenisová obuv značky NIKE má veľmi atraktívny dizajn a môžete sa spoľahnúť na to, že Vám počas hrania tenisu poskytne naozaj maximálny komfort! Dámska tenisová obuv značky NIKE je vybavená unikátnou technológiou NIKE ZOOM, ktorá zaisťuje perfektnú odpruženie a zvýšená podrážka dokonale chráni nohu. Topánku si môžete zvoliť podľa typu povrchu, na ktorom hráte najčastejšie. Dámska obuv NIKE je u nás k dispozícii v rôznych veľkostiach!

Asics

Hľadáte tenisovú obuv, ktorá bude dostatočne flexibilná a pohodlná? Dámska tenisová obuv ASICS Vám poskytne skutočný komfort na kurte a predčí Vaše očakávania! V našom e-shope sú dámske topánky ASICS dostupné v rôznych farebných variantoch a veľkostiach, stačí si len vybrať!

K-Swiss

Dámska tenisová obuv K-Swiss je veľmi stabilný, ľahká, priedušná a naozaj pohodlná. V topánkach K-Swiss sa nebudete cítiť na kurte ničím obmedzovaní a budete sa môcť maximálne sústrediť na hru. Dámska tenisová obuv K-Swiss je s obľubou používaná ambicióznymi hráčkami tenisu - zaraďte sa medzi nich aj Vy!

Wilson

Dámska tenisová obuv WILSON sa radí k absolútnej špičke na trhu! Tieto topánky na tenis sú veľmi pohodlné, flexibilné a poskytnú Vám dostatočné odpruženie. Vďaka špeciálnej podrážke v nich môžete bez problémov pobehovať na antuke. Súčasťou nášho sortimentu je dámska tenisová obuv WILSON v rôznych prevedeniach a veľkostiach.