Ponúkame bežné tréningové, beztlakové tenisové loptičky pre trénerov, školy alebo kluby, alebo mini tenisové loptičky, ktoré sú vhodné napríklad na podpis. Súčasťou nášho sortimentu sú tenisové loptičky so špeciálnymi úpravami, ako je napr. Durawave filc chrániaci loptičku proti splstnateniu. Niektoré tenisové loptičky tiež majú vodoodpudivú úpravu alebo sú opatrené špeciálnymi technológiami pre väčšiu rýchlosť. U nás nájdete tenisové loptičky značiek HEAD, WILSON, DUNLOP, BABOLAT, ktoré sú testované medzinárodné tenisovou federáciou ITF a hrá sa s nimi na svetových turnajoch.

Cena od do

Dostupnost:

Řadit podle:

Tenisové lopty Dunlop Fort All Court TS 72 ks karton

Tenisové lopty Dunlop Fort All Court TS 72 ks karton
- 30%
 

běžná cena: 215,10 €

vaše cena: 149,95 €

Tenisové lopty DUNLOP Fort All Court TS zelený 4 v dóze

Tenisové lopty DUNLOP Fort All Court TS zelený 4 v dóze
- 25%
 

běžná cena: 11,95 €

vaše cena: 9,00 €

Detské lopty Dunlop Stage 3 červené

Detské lopty Dunlop Stage 3 červené
- 8%
 

běžná cena: 6,00 €

vaše cena: 5,50 €

Tenisové lopty Dunlop TOUR Brilliance 4 v dóze

Tenisové lopty Dunlop TOUR Brilliance 4 v dóze
- 27%
 

běžná cena: 10,99 €

vaše cena: 8,00 €

Tenisové lopty Dunlop TOUR Brilliance karton 4 v dóze

Tenisové lopty Dunlop TOUR Brilliance karton  4 v dóze
- 36%
 

běžná cena: 197,99 €

vaše cena: 126,00 €

Tenisové míče Dunlop TOUR Brilliance 3 v dóze

Tenisové míče Dunlop TOUR Brilliance 3 v dóze
- 7%
 

běžná cena: 6,99 €

vaše cena: 6,50 €

Lopty Dunlop TRAINING - TRÉNINGOVÉ lopty 60 ks

Lopty Dunlop TRAINING - TRÉNINGOVÉ lopty 60 ks
- 20%
 

běžná cena: 139,00 €

vaše cena: 111,00 €

Detské lopty Dunlop Stage 2 oranžové 3 ks

Detské lopty Dunlop Stage 2 oranžové 3 ks
- 15%
 

běžná cena: 7,00 €

vaše cena: 5,95 €

V našom e-shope ponúkame široký výber tenisových lôpt, značiek: Wilson, Head, Dunlop, Babolat a ďalších značiek, ktoré sa používajú k hre aj na tých najťažších svetových turnajoch! Tenisové lopty sú rozdelené na tlakové (v dóze) a beztlakové (vo vreciach). Vyberať u nás môžete tenisové loptičky so špeciálnym Durawave filcom, ktorý chráni loptičku proti splstnateniu, ďalej lopty s vodoodpudivou úpravou alebo tenisové loptičky vybavené špeciálnymi technológiami pre väčšiu rýchlosť. Ponúkame tiež bežné tréningové, beztlakové tenisové loptičky pre trénerov, školy alebo kluby, alebo mini tenisové loptičky, ktoré sú vhodné napríklad na podpis. Tenisové lopty sú testované medzinárodné tenisovou federáciou ITF.

Tenisové lopty Wilson

Tenisové loptičky WILSON sú skvelou voľbou pre Vašu tenisovú hru! Medzi prednosti tenisových lôpt značky WILSON patrí najmä ich unikátnej technológie, ktoré zlepšujú odolnosť lopty, a tiež prispievajú k lepšej hre. Tenisové loptičky WILSON sú oficiálnymi lopte US Open, ATP turnaje a predovšetkým grandslamu Australian Open. Pripravené pre Vás máme tlakové tenisové loptičky WILSON aj beztlakové tenisové loptičky WILSON, ktoré sú vhodné na tréningy.

Tenisové lopty Head

Tenisové loptičky HEAD sa vyznačujú vysokou kvalitou a skvelú odolnosťou. Vďaka tomu si dokážu svoje herné vlastnosti zachovať čo najdlhšie. Tenisové loptičky HEAD majú schopnosť dosahovať maximálnu rotácie a kontroly a sú oficiálnymi lopte turnajov ATP, ATP World Tour Masters 1000 a Barclays ATP World Tour Finals v Londýne.

Tenisové lopty Dunlop

Zahrajte si tenis so špičkovými tenisovými lopte DUNLOP! Unikátny tenisové loptičky DUNLOP sú vyrábané osvedčenou technológiou a pre svoju vysokú kvalitu sú obľúbené po celom svete. Medzi ich prednosti patrí dlhá životnosť, stálofarebnosť, melton z pravej vlny aj schopnosť odolávať vode. Tenisové loptičky DUNLOP si pre svoju hru zaiste obľúbite aj Vy!